Ako zadať miesto výkonu práce v pracovných ponukách

Každá pracovná ponuka musí obsahovať miesto výkonu práce, inak sa nedá zverejniť. Na Profesii rozlišujeme medzi troma typmi ponúk:

 • Ponuky so stálym miestom práce
  Ak zamestnanci pracujú na konkrétnom mieste (napr. v jednej kancelárii, alebo závode) a mimo svoje stále pracovné miesto cestujú len príležitostne, je potrebné v ponuke zadať jednu konkrétnu lokalitu.
 • Ponuky, ktoré vyžadujú cestovanie
  Existujú pozície, ktoré nemajú pevné miesto práce, alebo vyžadujú cestovanie vo väčšej miere (napr. obchodní cestujúci, vodiči kamiónov). V tomto prípade je možné zadať do políčka Miesto výkonu práce maximálne 3 lokality – kraje, alebo zahraničné krajiny.


  V prípade, že chcú zamestnávatelia osloviť ľudí aj zo širšieho okolia, môžu využiť službu Reach ponuka, vďaka ktorej sa bude ich ponuka zobrazovať ako Zaujímavá príležitosť vo všetkých vyhľadávaniach pre konkrétnu pozíciu.
   
 • Ponuky, ktoré nevyžadujú návštevu pracoviska
  Pracovné ponuky, ktoré je možné vykonávať na diaľku alebo z domu a nie sú teda závislé od miesta práce môžu mať v ponuke zadanú možnosť "Práca nevyžaduje návštevu pracoviska". Po overení takejto ponuky zo strany Profesie sa bude táto ponuka zobrazovať vo všetkých lokalitách Slovenska.