Hľadanie práce

Hľadám prácu

Ako používať filtre pri hľadaní práce? Profesia.sk ponúka dva základné spôsoby vyhľadávania pracovných ponúk - jednoduché a rozšírené hľadanie. Na hlavnej stránke sa nachádza jednoduché vyhľadávanie - stačí zadať pracovnú pozíciu alebo lokalitu. Keď začnete písať do polí, ukáže sa vám ponuka pracovných pozícií alebo miest, v ktorej viete kliknutím vybrať slovo, ktoré hľadáte. Naraz viete zadať aj viacero podobných kľúčových slov. Ak si nie ste istí, akú pozíciu hľadáte, stačí kliknúť do prís...

Hľadám prácu v zahraničí

Pracovné ponuky v zahraničí nájdete, ak využijete jednoduché, alebo rozšírené vyhľadávanie. Ako lokalitu si vyberiete krajinu, v ktorej hľadáte prácu. Pozrieť si tiež môžete všetky pracovné ponuky v zahraničí (http://www.profesia.sk/praca/zahranicie/), ktoré máme práve zverejnené na stránke. Ďalšie užitočné informácie o práci v zahraničí (http://www.profesia.sk/kariera-v-kocke/praca-v-zahranici/) nájdete v Kariére v kocke.

Hľadám brigádu

Brigády a krátkodobé pracovné ponuky na dohodu nájdete, ak využijete jednoduché, alebo rozšírené vyhľadávanie. Ako druh pracovného pomeru zvolíte na dohodu (brigády). Pozrieť si tiež môžete všetky ponuky brigád (http://www.profesia.sk/praca/na-dohodu-brigady/), ktoré máme práve zverejnené na stránke.

Ponuky na e-mail

Ak chcete dostávať ponuky e-mailom na ponuky podobné tým, ktoré ste si vyhľadali na stránke, stačí ak na vrchu zoznamu vyhľadaných ponúk kliknete na červené tlačidlo Ponuky e-mailom a vyplníte vašu e-mailovú adresu. Presné kritéria ponúk, ktoré chcete dostávať na e-mail (tzv. e-mailového agenta) si môžete nastaviť vo formulári na zasielanie ponúk na e-mail (http://www.profesia.sk/agent/). V prípade, že si chcete kritériá upraviť, stačí kliknúť na červené tlačidlo Upravte si kritériá v e-m...

Hľadám personálnu agentúru

Personálne agentúry nájdete v zozname personálnych agentúr (http://www.profesia.sk/praca/zoznam-spolocnosti/personalne-agentury/). Po kliknutí na názov agentúry si môžete pozrieť pracovné ponuky, ktoré agentúry aktuálne ponúkajú.